Tuesday, June 16, 2009

eat eat eat food food

ma armastan toitu
ja mõtlen toidust
ja naudin toitu
tuntud söödikuna olen leidnud oma lemmiknurgakesed suurel saarel.


Dans le noir?
Restoran pimedas. Restoran on must nagu öö ning idee põhineb ühel pariisi restoranil mis on tehtud pimedatele inimestele. Idee põhinebki sellel kuidas pimedad käivad restoranis ning teenindajateks on ka pimedad inimesed. Nii kui oled istet võtnud, antakse sulle pimedas kätte nuga kahvel ja lusikas. Toit on eelnevalt valmis pandud ning ülejäänud on sinu teha!
Danslenoir.comBistrotheque
See on IT koht kogu kunsti-moe rahvale. Kõik nädala päevad sobivad külastuseks ning sobib hästi esimese date jaoks. Pühapäeviti täitub püsikundedega, kes istuvad seal heameelega terve päeva, söövad brunch, joovad kokteile ning loevad ajalehti.
Bistrotheque.comBaccus
Molekulaar-toidu restoran. Mandli puudrid, peedi vahud, liha herned. Kui oled eesti kartuli-salati-lihakäntsaka tüüpi inimene, siis see koht pole sulle. Neile kes otsivad toiduelamust on see midagi meelepärast. Hinnad suhteliselt odavad, täismenüü on võimalik päeval saada alla 35 taala.
Baccus-restaraunt.co.uk

Sketch
minu isiklik lemmik. Väga fancy ja posh moelkulaarrestoran/ restoran/teetuba/ööklubi/kunstigallerii ja slash kindlasti veel miljon kohta. Hommikuti võimalik saada hommikusööki v brunchi teetoas, lõunat
Imalik nautida pruunides toonides olevates kahes truumi(menüü erinev mõlemas) ning kui oled piisavaölt very important person ning õnnega ka koos( mõlemaga mul sketchi puhul vedanud) on sul võimalus broneerida endale koht the gallerys. The gallerys(teisel korrusel) võtab söömine täiesti uue tähenduse ning võin lubada et saate ühe värviliseima söömiselsamuse koge,muse just sketchist. Naudite väikse dringi ja suupistevahte kamina ääres ja liigute edasi söömissaali kus teenindab igat lauda kolm kelnderit/vähyenalt ning naudite elu täielrinnal. Edasi võite liikuda ümarasse pea maaall asuvasse baari, kus koguneb prepartyks londoni ilusad ja rikkad.The diner East-londonis
Parim burx in town ning võimalik leida kõige tuntumaid peolisi oma pohmelli üle elamas seal

The breakfast club
Londoni parim hommikusöök saadaval terve päev(mitte ainult hommikuti) võimalik saada KÕIKE mis võib hommikusöögi all pähe tulla on menüüs.


ahja ja siis üks väikene itaalia restoran mis asub oxford streediga paraleelsel tänaval.. tänava nimi ei meenugi. igaljuhuls ee tänav juhatab siund otse london college of fashionini. votniu

oh london london

Kate moss
Modern toss
Hobo homo
Swinging sister
Yummy mummy
Dicky tummy
Foot stomping bubbly
Lovebite
Snakebite
off your trolley
Wowwow
Sequins disco dolly
Arty farty
house party
Smoking ban
Can of spam
Rollerbootin’
high falootin’
Warehouse squat
hot to trot
Jodie marsh
&
Jodie harsh
Get your freak on
giles deacon
What a tart
Regents park
Bacon bap
Snapped by the pap
White heat
Beat your meat
Agyness deyn
Porp pie
getting high
Swingers blingers
China white
Amy winehouse havin a fight
Ghetto blaster
Bigger faster
Faris rotter
Model spotter
Eton mess
Fancy dress
Bloomsbury set
Getting wet
Poodle perm
Feel the burn
Art brut
Fashion shoot
Slaney pony
Bony maroney
Neon leggings
Same sex weddings
New wave
Warehouse rave
Katie grand
One night stand
Jimmy choo
Jonny woo
On the rocks
Electric shocks

Soap stars
Burning bras
Nick knight
Skin tight
Smash hits
Fish and chips
White cube
Getting rude
Drag king
Ding a ling
Name check
Bistrotheque
Steak tartare
Johnny marr
Skinny fit jeans
Baked beans
Mind the gap
Studio flat
Roast beef
Gold teeth
Hotpants
Flashdance
Savile row
Members only in the know
Happy hour
Sweet and sour
Give us a twirl
Riot grrrl
Room with a view
Yves klein blue
Show offs
Peacocks
Converse chucks
Dirty looks
Midnight boom
Greasy spoon
Bangers and mash
Getting trashed
Nobesse oblique
Geeky chic
Julie driscoll
Sex pistol
Trousers down
Half a crown

Wednesday, June 10, 2009

it is all about personal statement


viimased kaks päeva olen kulutanud enda personal statemendi kirjutamisele. see on palju palju raskem kui ma arvasin. tuua välja kõik oma head ja halvad küljed,kogemused,ettevõtmised,kire selle ala vastu nng seda on ruumi teha kõigest 47 rida!


tänane päev on muidugi veidi kujrb- sajab jälle nonstop ning kraade on ikka alla kümne.jube külm ja vastik.

et siis kingston university london ning loodame parimat.

it is all about personal statement

Saturday, June 6, 2009

the very bearable lightness of beingIgaljuhul another week ja weekend on mõõdunud, ning seda täiesti märkamatult. Eile tähistasin kalli emme sünnipäeva ning käisin Chedis söömas. Chedi on suurepärane koht, kus on lihtsalt mõnus ja lõõgastav olla ning mis kõige tähtsam, toit seal on vägaväga hea.(ja muidugi jagab ka Lisett seda arvamust) anyway,pärast seda leidsin end Mariini ja Lisettiga suundumas Keila poole ning veedsin seal oma golden girlsidega suurepärase õhtu öö ja hommiku. lovelove u!

Nädalavahetuse möödudes on peast läbi jooksunud erinevad mõtted. niisiiis
*pidasin maha mariettaga kritiseeriva vestluse eesti elu kohta. või selle kohta mida inimesed arvavad endast siin. kui oled vähegi silma paistnud mõnes asjas või oled kirev tegelane tallinna sociallifes siis oled sa automaatselt "tegija". pikema aja peale harjutakse sellega ja siis ongi tunne et läbilöömine käibki nii lihtsalt. olen pidanud maha ka pikki erutelusid lisettiga, kuidas elu tundub olema eestis liiga lihtne ja lilleline, vägagi palju on selles süüdi meie vanemad,edu ning kahjuks või õnneks ja ram kool. ilusad edukad lapsed ja vanemad eksole. lisett ja laura tulevadki mulle järgmsest aastast inglismaale järele mingismõttes. õppima. viimati arutasimegi et kui hea on lihtsalt minna, alustada uuelt lehelt. keegi ei tea kes sa oled mis sa teed või mida sa oled teinud. mõnesmõttes see on raske päris paljutele, sest see on asi mis toob meie noored "tegijad"(ning siinkohal ma kohe kindlasti ei mõtle laurat ja lisetti)maa peale ning teeb selgeks et noone actually gives a f*** väljaspool meie väikest eestit kuhus sa oled üks ja pool artikklit kirjutanud,mis moeshow äravõitunud või mitu pilti sust weekendis on. võinoh in general enamus ei teagi kus see estonia on, under the stone vä?
igaljuhul jutu moraal on see, et mul on jube hea meel et mind nii vara maa peale toodi ning inglismaal selgeks tehti kuidas asjad suures maailmas käivad. ning ma arvan et päris paljud eestis võiksid ka maa peale tulla. votni.
*vaadates vahest mida inimesed jalas kannavad hakkab lausa kurb. vaadates ja jälgides stiiliblogisid ja stiiliblogijaid üle maailma(alustades austraaliast ja euroopast ja venemaast lõpetades aafrika ja usa ja aasiaga) on mul hea meel näha, et on alles veel inimesi keda veel raskelt huvitab mida nad jalga panevad ning kes on nõus investerima sellesse olenemata meie ülemaailmsele creditcrunch'l( ma ei räägi ainult rahast..vaid ka ajast. võtta AEGA ja LEIDA neid fab'e leide mis võivad olla väga low budget tooted)
natuke eye candit siis teile ja mulle ka.
*okei aus ülestunnistus-need mustad saapad pildil number 4 ma võtaks kohe ära kas või elu hinnaga!huh sai ära öeldud. kohe hakkas kergem:D
*vaadates vanematega suures toas teki sisse kerratõmmanuna sajandat korda "Vicky Christina Barcelona't" pean ma taaskord nentima et Penelope Cruz on lihtsalt so damn hot. nii beautiful and wild et sõnadest jääb puudu. ta mängib veelühes mju lemmik filmis THE BLOW ning ka seal on ta lihtsalt WOW
*täna on viimane õhtu tallinnas ning homme kell 8:40 suundun ma lennujaama poole. riia ja siis london here i come. imelikul kombel olen ma suhteliselt exited et lähen tagasi. palju sündmusi sellel nädal. ucas week, kingston university london, college of fashion london ja instituto maragoni ja siis glovers weekend(ellujääijate:D) eksamid on läbi ning loodan et nüüd saab vabamalt olla.

kallid musikesed, üritan teile siis daytoday ülevaateid anda ning jagaad oma avastusi, rõõme ja õnnetusi.


(PS! dear oliver, palju õnne!)

Thursday, June 4, 2009

What is your secret?
It's better be raining men

Vihma sajab sajab ja sajab ning seda eilsest õhtust peale. Kell on veerand kaks ning pean tunnistama et istun siiani voodis oma padjakuhja otsas ning vaatan aknast välja(ja näen katust mis ujutab üle:D)ning üldse pole soovi mitte kuhugi välja minna. Pole isegi sööma jõudnud..
Sellise ilmaga ON hädavajlik vihmavari ning kui aus olla, siis minul puudub korralik,kena vihmavari. Inglismaal on kuskil sahti põhjas roosa hello kitty(no comments please:D)oma, mille kahjuks Ron suurest vihmast hellokittyde vastu ära lõhkus:D
Poodides ringi vaadates ei jäägi silma eriti kihvte vihmavarjusid, triibud ja täpid of course, aga kuhujäävad veidi fiercemad variandid? noone knows. Minna klassikalise Burberry peale on ka nagu liiga tavaline.
whatever. fuck knows miks ma seda arutelu pean endaga, samahästi võiksin ma ju lihtsalt loota et see vihm jääb KOHE järele(sest mul on täna väljaspool oma padjaimpeeriumi nii palju teha!) või et its better be raining men.

Wednesday, June 3, 2009

Technology

It's like that. It's just the way it is.

Finally, ütleks ma, olen tagasi blogimaailmas. Ma pole mingi uustulnuk, kirjutanud väga aktiivselt aastast 2006, kuid viimasel ajal on see katki jäänud tänu kiirele elule ja tegemistele.
Mõtlesin siis siin et millest võiks teha esimese paljutõotava sissekande, mis omamoodi vormib terve blogi. Kas see peaks siis olema moe ja stiili blogi, mis on viimasel ajal väga moodi läinud, või peaksin ma jälgima tänavamoodi? Või hoopiski kirjeldama igat oma päeva minuti pealt või rääkima oma tunnetest ja isiklikest asjadest avalikult?

Ilmselt tuleb see segu kõigist neist- et oleks ikka isikupärasem.

Hetkel olen täiesti ja 100% Tallinnas ning naudin kodus olemist täiel rinnal.tõesti väga hea meel on olla siin, näha sõpru ja olla perega.Inglismaal ära olles on saanud kodu täiesti uue tähenduse.
Eksamid on nüüd selja taga, mis tähendab mulle isiklikult suve algust,missiis et kooli on natukene veel jäänud. Suurimad katsumused on seljataga.

Kunsti 5 tunni eksam nägi välja development of ideas, artist copy, working fron artist ideas ja final piece tootmist.Kasutada erinevaid tehnikaid ning vahendeid. Mina tegin seda teemal "More than likness", mis oli üks eksami küsimustest. Loodetavasti vartsi saate teiegi näha seda,kui mu tööd on eksamikomisjoni juurest saabunud.
Fotograafia 5 tunni eksam nägi välja samamoodi, vahe oli selles et asja võti seines eeltöös. Teemaks valisin "Technology" ning et kätte saada vajalikke pilte murdsin ma sisse nii tallinna laevatehassesse kui kinnipandud vanglatesse. Tulemus oli loodetavasti seda väärt ning loodetacvasti postitan pildid ka siia kunagi.
Need kaks eksamid olid praktilised, mis on piece of cake.

Textiles and technology eksam oli 3 tundi ning 25 lk, millel oli 10 küsimust ja kõik leheküljed ootasid täiskirjutamist. käsi oli tõesti krampis. töötasin läbi kahe nädala jooksul üle 640lk kordamismaterjali(jah, need 640 oli kõigest kokkuvõte mitte kogu info!) Tõesti kes oleks võinud arvata et disainiga tuleb kaasa niipalju teooriat- keemia, füüsika, matemaatika. Kes soovib minuga uurida mis kangas või kiud reageerib kuidas kui seda leotada mingid kemikaalis või põletada või whatever!

ning Business studies... FML. ma ei oskagi kohe midagi öelda selle kohta. Kõige ebareaalsem eksam..pole vist elusees niimoodi õppinud. Unetud ööd ja lõputud kohvitasside virnad toas.
+kursusetööde lõpetamine.
nüüd on see kõik läbi ningjääb ainult loota. jess

Lendan tagasi oma lemmikusse Uk'ss 7ndal ning 8ndast kuni 12nda Juunini ootavad mind ees Open dayd, personal tour'd ja intervjuud Kingston University London, Intituto Maragoni,London College of Fashion, St.Martins edc. Nii põnev. Jube äksi täis olen kui aus olla. Olen nii palju vaeva näinud sel aastal ning kokku pannud enda portfoolio- üle 25 A1 lehe, mis näitab kõiki tehnikaid ja skille mida ma valdan, best of bests.Lõpuks peab ju mingi "autasu" ka saama selle eest, eksju?
Lisaks uurin erinevaid kortereid ning nende rentimist ning võimalusi teha work experienci uk Vogues,I-D's jne. Margo, mu lemmik kosilane, kes on Londonis pesitsenud juba mõned kuud, saadab mind mu sellel kiirel nädalal ning loodetavasti tutvustab midn ka oma superhotidele töökaaslastele Abercrombie and Fitchis:D

Täna andsin Indrekuga oma panuse Marietta intervjuu jaoks ka. Nimelt sõidab ta homme Amsterdami nädala lõpuni-Intervjuule ülikooli. Pildistasime ta Karl Lagerfeld'i teemalist kohvrit/kotti, mis oli tõelist Fierce ning seda kindlasti suure "F"'ga.Ma hoian talle kõiki pöidlaid ja varbaid ja mida kõike veel! love u girl.

Anyway, elu on kiire ja huvitav ning ma tean et kõik mida ma praegu teen mängib suurt rolli minu tulevikus. Seetõttu panustan palju sellesse mida tahan teha ning tegelen sellega(kunsti ja disainiga) täiel rinnal.Armastan naudin ja õpin.
Veedan pikki tunde hommikuni maalides või mõnusaid pärastlõunaid pildistades.
Minu idüll eksole